WELL AGRO lauksaimniecības tehnikas veikals.

KV 9 SIA

Reģ., PVN Nr. LV42403031364

Juridiskā adrese:  Jaunā iela 4, Vīksna, Vīksnas pag., Balvu novads, LV-4580

Konts:LV78UNLA0055001548464

Banka A/S ”SEB” banka

Mob. +371 25643339

Tehnikas tirdzniecības vieta:

Veikals WELL AGRO

Stacijas iela 32, Balvi, Balvu pilsēta, LV-4501

(blakus uzpildes stacijai Gotika Auto)

Darba laiks:

P.O.T.C.P.  8.00 – 16.00

Sestdienā – pēc norunas!

mob. +371 25643339

Sazinies ar mums

Jūsu e-pasts *

Nosaukums

Ziņa

Neliels ieskats mūsu veikala plašajā lauktehnikas un aprīkojuma sortimentā:

 

Mūsu uzņēmums specializējas jaunas lauksaimniecības tehnikas un aprīkojuma tirdzniecībā un klientu konsultācijās par lauktehniku. Mūsu sortimentā atrodama visa nepieciešamā tehnika katram veiksmīgam saimniekam un pilnvērtīgai zemnieku saimniecībai. Pieejamas tādas preces kā arkli, piekabes, traktoru riepas, ecēšas, zemes diski, zemes frēzes, augsnes irdinātāji, sniega lāpstas un šķūres, mucas šķidrumu transportēšanai, frontālie iekrāvēji, pļaujmašīnas, kultivatori, apsildāmās dzirdnes, lauka barotavas, aprīkojums ganībām, aprīkojums fermām, viss fermeriem, zemkopjiem un lopkpjiem.

Mūsu pieredzējušie konsultanti palīdzēs Jums atrast labāko un Jūsu saimniecībai vai lauksaimniecības nozarei piemērotāko tehniku un iekārtas, kā arī sagatavos Jums individuālu piedāvājumu ar labākajām cenām.

Plašāka informācija par mūsu veikala piedāvātajām precēm un cenām:

Jauna lauksaimniecības tehnika

Aprīkojums fermām

Aprīkojums ganībām

Sniedzam arī zemniekiem, lopkopjiem un lauksaimniecības uzņēmumiem noderīgas konsultācijas tehnikas iegādei sadarbībā ar Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) un citiem Latvijas un Eiropas fondiem.

Nevilcinies un pieprasi mūsu cenu piedāvājumu agrotehnikai un inventāram jau tagad, aizpildot pavisam vienkāršu kontaktu formu. Nosūti mums ziņojumu un mēs jau pavisam īsā laikā sazināsimies ar Jums.

Balvi Agro speciālisti parūpēsies, lai Jūsu lauku saimniecībai būtu pieejama pati kvalitatīvākā un pati izdevīgākā lauktehnika.

Mūsu sortimentā pieejama lauksaimniecības tehnika no tādiem pasaulē iecienītiem ražotājiem un nozares līderiem kā Metal Fach, Western, Ritchie, Biardzki, Rollstal, Ursus, Augustow, Samasz, AgroMasz un citiem zīmoliem.