Lauktehnikas cenas pieprasījums:

Vārds Uzvārds *

E-pasts *

Telefona nr. *

Tehnikas apraksts

Klientu atbalsta dienests:

+371 25 643 339

info@wellagro.lv

Pēc cenu pieprasījuma formas veiksmīgas aizpildīšanas un nosūtīšanas, mūsu speciālisti jau tuvākajā laikā ar Jums sazināsies un sagatavos Jums interesējošās lauktehnikas cenas un nosacījumu piedāvājumu.

Mūsu konsultanti piemeklēs Jums izdevīgāko un atbilstošāko tehniku un iespējamos bonusus un papildus iespējas.

Norādiet komentāros visus Jums interesējošos jautājumus un mēs meklēsim atbildes un risinājumus, lai Jūsu piedāvājums būtu pēc iespējas izdevīgāks un veiksmīgāks.

Ja vēl neesi iepazinies ar mūsu sortimentu, to vari izdarīt šeit:

Jauna lauksaimniecības tehnika

Aprīkojums fermām

Aprīkojums ganībām

Izmanto arī Latvijas valsts un Eiropas Savienības (ES) fondu sniegtās iespējas lauksaimniecībā nepieciešamo agregātu un traktoru līdzfinansēšanā.

Iepazīsties ar veikala WELL AGRO sortimenta klāstu:

 

WELL AGRO pieredzējušie agrotehnikas konsultanti sniegs vērtīgus padomus visos ar tehniku saistītajos jautājumos. Atradīsim risinājumus arī sarežģītos un nestandarta gadījumos.

Vienalga vai jūsu darbi saistīti ar augsnes apstrādi, pļavu un ganību apsaimniekošanu, lopkopību, sējas darbiem, ražas novākšanu, ražas apstrādi, ražas vai izejvielu transportēšanu, teritoriju un saimniecības uzturēšanu, mums atradīsies atbilstoši agregāti un aprīkojums lai veiktu Jūsu ieplānotos lauku darbus.

Piedāvājam Latvijā un Eiropā iecienītu un sevi pierādījušu zīmolu tehniku un aprīkojumu. Sortimentā atrodami tādi spēcīgi zīmoli kā – MTZ, Zetor, Metal Fach, Western, Ritchie, Biardzki, Pottinger, Bomet, Austow un daudzi citi lauktehnikas brandi.

Plašajā piedāvājumu un piegādātāju lokā var viegli apjukt. Uztici nepieciešamās tehnikas un aprīkojuma piemeklēšanu, izdevīgākās cenas atrašanu un piedāvājuma sagatvošanu mūsu speciālistiem, kas ar to nodarbojas ikdienā un vienmēr ir informēti par labāko ražotāju labākajiem un aktuālākajiem agrotehnikas piedāvājumiem.

Pie mums Jūs atradīsiet tikai pašas labākās lauktehnikas cenas un dažādus papildus bonusus un dāvanas pasūtot smago lauksaimniecības tehniku.

Čakli strādājot var nepietikt laika, lai sekotu līdzi industrijasjaunumiem un ražotāju jaunākajiem produktiem un piedāvājumiem. Arī cenu izpēte prasa laiku un kontaktus un

Jūsu uzticamais partneris tehnikas piegādē – WELL AGRO