Lauktehnika un aprīkojums plašā sortimentā.

Mūsu nozīmīgākais uzdevums ir palīdzēt lauksaimniekiem paaugstināt to veikto darbu efektivitāti, nodrošinot kvalitatīvu pakalpojumu. Mūsu sadarbība ar klientu, nebeidzas ar produkta pārdošanu, bet gan turpinās nepārtraukti attīstot sistēmu un saglabājot individuālu pieeju.

Lauksaimniecības tehnika un aprīkojums

Zemei

lauktehnika, Arkls Kverneland Kk150S-85

Arkli, augsnes apstrādes diski, kultivātori, zemes frēzes, ecēšas, augsnes blietētāji, zemes pievēlējruļļi, dziļirdinātāji, kartupeļu stādāmie agregāti, vagotāji u.c. tehnika. 

Sējai

sējmašīna Pottinger

Sējmašīnas, ecēšas, ruļļi un cits aprīkojums sējas darbiem.

Pārvadāšanai

Graudu pārkraušanas puspiekabe WF-GR

Piekabes, puspiekabes, graudu pārkraušanas puspiekabes, zaļās masas pārvadāšanas puspiekabes, lopu pārvadāšanas puspiekabes u.c..

Pļavai

Pļaujmašīna POTTINGER Novadisc 225

Pļaujmašīnas, ruļļu preses, ruļļu ietinēji, ruļļu dakša, ruļļu nesēji, grābekļi, smalcinātāji, pļavu ecēšas u.c..

Fermai

Fermu aprīkojums

Apsildāmās dzirdnes, stieņu svari, komforta birstes govīm.

Gumijas šūnu paklāji, iegremdējamie sūkņi, šķidrmēslu seperātori, norobežojošie paneļi, veterinārie boksi u.c. aprīkojums.

Saimniekam

Jauni traktori

Frontālie iekrāvēji, akmeņu kausi, ruļļu satvērēji, frontālie kausi, vircas mucas, Zetor traktori, minerālmēslu un kūtsmēslu kliedētāji, smidzinātāji, graudu pirmapstrādes tehnika, mēslu transportieri, riepas un akumulatori lauksaimniecības tehnikai, rezerves daļas u.c..

Sniegsim arī konsultācijas un padomu lauksaimnieku atbalsta fondu līdzekļu piesaistei un formalitāšu sakārtošanai. Uzzini jaunākās Lauku atbalsta dienesta aktualitātes.

Ja Jums interesējošā tehnika nav atrodama mūsu mājas lapā, lūgums, sazinieties ar mums un mēs atradīsim Jums pielāgotu piedāvājumu un izdevīgāko cenu. Izmantojiet mūsu cenu pieprasījuma formu.

Apskatiet mūsu lauktehnikas un cita lauksaimniecības aprīkojuma sortimentu plašāk:

Jauna lauksaimniecības tehnika

Aprīkojums fermām

Aprīkojums ganībām

Liela daļa no mūsu sortimenta klāsta aplūkojama mūsu demonstrācijas laukumā Stacijas ielā 32, Balvu pilsētā.